В Україні заборонили коньяк: На які міцні напої наклали табу

Експерти прогнозують, що до Нового року ціни на алкоголь зростуть

В Україні потрапив під заборону один із видів міцного напою — коньяк. Заборона стосується лише частини продукції з такою назвою, яка надходила у нашу країну з третіх країн. З 1 листопада продаж цих напоїв заборонили, повідомили у Мінагрополітики.

Нововведення стосуються виробів, які йшли під етикетками «Cognac»/»Коньяк». Технологія виготовлення цих напоїв не відповідає технічним умовам.

 

Раніше Україна ігнорувала реалізацію таких напоїв, але 1 вересня 2017 року набула чинності угода, яка була підписана в межах асоціації Україна-ЄС.

 

Відповідно до умов договору, йдеться про взаємний захист певних географічних зазначень. Серед них є і «Коньяк».

За місяць до повномасштабної війни ухвалили низку нормативних актів, які передбачають захист назви виробу «Cognac» на території України. Тож країнам-постачальникам, які не мають права використовувати таку назву для своїх напоїв, дали перехідний період на зміну етикеток своєї продукції.

31 жовтня цей перехідний період закінчився.

Водночас експерти прогнозують, що до новорічно-різдвяних свят, в Україні зростуть у ціні і «Cognac», і решта алкогольних напоїв.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень