В Україні стрімко падають ціни на популярні овочі  

Що знизилося в ціні

На українському ринку помітно знизилися ціни на ранні овочі, тоді як фрукти та ягоди, навпаки, продовжують дорожчати. Зокрема, ціни піднялися на полуницю й черешню.

Через зростання пропозиції виробники огірків були змушені зменшити відпускні ціни.

Тепер максимальна ціна на цей популярний овоч не перевищує 55 грн/кг, тоді як раніше вона сягала 70 грн/кг. Значно впала і вартість молодої картоплі — тепер її продають по 20–45 грн/кг, тоді як тиждень тому ціна коливалася в межах 46–65 грн/кг.

Інші ранні овочі також подешевшали. Буряк продають по 50–55 грн/кг, у тому ж ціновому діапазоні і морква. Солодкий перець також дешевшає. Його тепер можна придбати за 100–110 грн/кг. Ціна на цвітну капусту знизилася до 50–55 грн/кг, а на броколі — до 100–130 грн/кг. Баклажани подешевшали до 100–110 грн/кг.

Тим часом яблука продовжують дорожчати.

Верхня межа цін сягнула 100 грн/кг. Полуницю нині можна знайти у ширшому ціновому діапазоні — 110–180 грн/кг, хоча й минулого тижня вона залишалася недешевою 120–170 грн/кг.  

Крім того, на ринку вже з’явилася перша місцева черешня. Її ціна встановила рекорд за останні десять років — від 100 до 200 грн/кг.

Джерело: AgroReview

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень