В Україні розширять перелік послуг для витрати тисячі гривень за вакцинацію

Відомо, що додадуть в цей список

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

В Україні мають намір розширити програму видачі бонусної тисячі гривень за вакцинацію від коронавірусу на певні послуги й товари, яка стартує 19 грудня, включивши до переліку також можливість придбання книг.

Про це розповіла перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

Чиновниця зазначила, що зараз Мінекономіки працює над таким розширенням кола сфер і послуг для витрати заохочувальної суми для тих, хто був вакцинований.

Почнемо програму з тих напрямків, які пережили найбільші втрати. Потім плануємо розширити перелік, - каже міністр.

Вона нагадала, що урядова програма передбачає заохочення щеплених від COVID-19 громадян і одночасну підтримку підприємств культурної сфери, спорту і перевезень.

Так, попередньо визначено, що витратити віртуальні платіжні картки через «Дію» українці зможуть з 19 грудня 2021-го по 18 грудня 2022-го:

  • на придбання залізничних та авіаквитків на внутрішні рейси,
  • на оплату послуг спортзалів або фітнес-клубів,
  • на покупку квитків у кінотеатри, театри, музеї.

Плюс до цього мають намір додати ще придбання книг.

Працюємо над тим, щоб можна було придбати книги. Зараз визначаємо черговість залучення напрямків діяльності в програму, - розповіла міністр.

Свириденко уточнила, що долучитися до програми зможуть всі повнолітні особи, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.

Держава акумулює стільки грошей, скільки необхідно, щоб забезпечити виконання всієї програми. Кількість людей, які вже вакцинувалися двома дозами, постійно збільшується, тому зараз неможливо передбачити фінальну суму. Але ресурс у держави є, - запевнила вона.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень