В Україні обвалилися ціни на свинину: чому фермери продають м'ясо собі в збиток

Ситуація повторює сценарій 2024 року

В Україні за останній місяць закупівельні ціни на живу вагу свиней обвалилися більш ніж на 30%. За словами аналітика м’ясного ринку Миколи Бабенка, собівартість виробництва свинини становить близько 50 грн, тож зараз фермери змушені продавати майже у збиток.

Основною причиною падіння цін стали нові спалахи африканської чуми свиней, зафіксовані у п’яти західних областях, а також у Чернігівській та Київській областях.

Через відсутність компенсацій за знищене поголів’я господарства продають усіх свиней, у тому числі здорових, за низькими цінами.

Вихід інфікованих тварин на ринок від великих виробників провокує загальний обвал цін, і фермери, де хвороби не виявлено, не можуть продати своїх свиней за вищою ціною, — пояснює Бабенко.

 

Ситуація повторює сценарій 2024 року, коли АЧС призвела до втрати до 40% поголів’я та зниження цін нижче собівартості.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень