В Україні незрячим паралімпійцям подарували книги та квитки в зоопарк (ФОТО)

Українка, яка виграла в Токіо «золото», отримала квіти й Power Bank

Влада Харкова нагородила погано зрячих паралімпійців звичайними книгами і квитками до зоопарку. Про це у себе у Facebook написала чемпіонка Паралімпіади-2020 Марина Литовченко.

Українка, яка виграла в Токіо «золото» в настільному тенісі, розповіла про зустріч із в.о. голови Харківської ОДА Олександром Скакуном і головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко, які «за найвищі досягнення нагородили найціннішими подарунками». Спортсменам вручили квіти й Power Bank.

Потім Литовченко та інші паралімпійці, зокрема й незрячі, зустрілися з в.о. мера Харкова Ігорем Тереховим, який вручив звичайну книгу про Харків без жодних шрифтів Брайля і квитки в зоопарк.

Судячи з цих подарункiв, Литовченко зробила висновок, що паралімпійцям не потрібна підтримка від міста та області, адже вони «найзабезпеченіші» громадяни нашого міста.

Марина зізналася, що їй хочеться ридати від таких «прекрасних» відносин і «підтримки міста».

Звичайно, відповідь очевидна, зі здоров'ям усе прекрасно, значить, їм не потрібна реабілітація після Iгор, їм не потрібні на це фінансові кошти та інше... відпочинку вони не потребують, адже взагалі «не паряться» на Паралімпійських іграх... – підсумувала Марина.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень