В Україні масово фальсифікують масло: названо ненадійні компанії

Відомо про 6 таких виробників

На різних сегментах ринку України кількість фальсифікату становить від 20 до 80%. 

Йдеться не тільки про масло на вагу на ринках, але навіть про продукцію, яку можна побачити у великих супермаркетах та магазинах. Неякісна продукція регулярно потрапляє навіть до шкільних їдалень, про що свідчать результати перевірок Держпродспоживслужби.

Важко визначити фальсифікацію. Коли рівень фальсифікації становить 50-90% рослинних жирів, це легко визначити, а коли рівень менш ніж 10%, це важко навіть для професіоналів, – розповів керівник центру експертиз «Тест» Валентин Безрукий.

У 2021-му продукція цілої низки виробників не змогла гідно пройти перевірки. Офіційно про це повідомляє Держпродспоживслужба. Наприклад:

  • «Богодухівський молзавод». Фальсифіковане масло цього виробника виявили у школах у Кіровоградській області. Раніше підроблену продукцію цього заводу також зафіксували в Харкові.

  • «Білоцерківська агропромислова група». У маслі цього виробника, яке продавалося під торговою маркою «Премія» (селянське та солодковершкове) знаходили рослинні жири.

  • Фірма «Люстдорф». Масло з рослинними жирами продавали під назвою «Селянське».

  • «Новгород-Сіверський сирзавод». Його також продавали під торговою маркою «Селянське».

  • «Еней». Фальсифікат виявили у Пістинському ліцеї Івано-Франківської області.

  • «Оді». Йдеться про солодковершкове масло «Селянське» 73% жиру.

ОНОВЛЕНО: фірма «Люстдорф» провели арбітражні лабораторні дослідження, які не підтвердили  результати основних лабораторних випробовувань. Згідно з дослідженнями, фірма «Люстдорф» підтвердила своє звання добросовісного національного виробника якісної молочної продукції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень