В Україні готують неприємний сюрприз для автомобілістів: що і коли чекає водіїв

Гроші можуть спрямувати на ремонт доріг

Колаж: Главред

В Україні обговорюють можливість введення додаткового податку для власників електромобілів.

Про це пише видання «Телеграф»

Ініціативу пояснюють тим, що такі авто користуються низкою пільг і не сплачують акциз на пальне, який традиційно йде на утримання доріг.

За словами народного депутата, держава фактично підтримує електрокари через пільгове ввезення, дешевші тарифи на зарядку та відсутність внесків у дорожній фонд.

Розглядається варіант щомісячного податку, який може залежати від вартості авто.

Водночас офіційно наголошується, що подібні законопроєкти наразі не перебувають на розгляді парламенту.

Діючі пільги на ввезення електромобілів продовжені до кінця 2026 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень