В України - 6-та нічия у кваліфікації ЧС-2022. А у Ярмоленко «на носі» рекорд

Чи заб'є Ярмоленко 2 голи у ворота Боснії і Герцоговини 16.11.21?

Фото - uefa.com

Збірна України в черговому матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2022 приймала збірну Боснії і Герцеговини. Матч пройшов на «Арені Львів» і завершився внічию.

Україна активніше почала матч і змогла вийти вперед вже на 15-й хвилині - Віктор Циганков прострілив з лівого флангу на дальню штангу, а Андрій Ярмоленко в дотик замкнув передачу.

Ярмоленко після голу. Фото з мережі

У першому таймі у «жовто-синіх» було ще два моменти, але... Віктор Циганков головою пробив трохи неточно. Боснійці в другій половині тайму також двічі створювали моменти, але Андрій Пятов і оборонці захистили ворота.

Після перерви команди знову обмінялися моментами - Адам Наліч пробив головою поруч зі штангою, а Олександр Тимчик бив з правої в дальній, але і тут м'яч прокотився впритул з каркасом воріт.

Надалі Україна віддала ініціативу гостям, які - розіграли атаку як по нотах, і Анел Ахмедходжич відзначився ударом від кута воротарського в дальній кут.

У час, що залишився, Україна так і не змогла створити щось по-справжньому небезпечне біля воріт суперника.

Україна - Боснія і Герцеговина-1:1

До слова, Андрій Ярмоленко забив 44-й гол у футболці збірної України.

До рекорду Андрія Шевченка Ярмоленку залишилося 4 голи.

У паралельному матчі групи 12 жовтня Фінляндія у гостях перемогла Казахстан з рахунком 2:0.

Положення команд у групі D: Франція - 12 очок (6 ігор), Україна - 9 (7), Фінляндія - 8 (6), Боснія і Герцеговина - 7 (6), Казахстан-3 (7).

Свій завершальний матч кваліфікації збірна України проведе 16 листопада - проти Боснії і Герцеговини в гостях.