В одному з міст України у небі помітили рідкісні сріблясті хмари

Синоптики розповіли, що це за явище

Вчора після заходу сонця у небі над Київською областю можна було спостерігати абсолютно неймовірне природне явище — сріблясті хмари. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

- Такі хмари утворюються на тій висоті, де зазвичай хмари і будь-яка волога зовсім відсутні - у високій мезосфері, вище 75 км від земної поверхні.

 

 

Їх можна побачити в природі ближче до полюсів улітку, коли температура в мезосфері опускається до мінус 120 градусів Цельсія.

 

На такій висоті, хмари складені з найдрібніших кришталиків льоду – кожний менше мікрометра, - розповіли синоптики.

Достеменно науці не відомий точний процес їх утворення, теорії відзначають, що волога може «закидатись» на таку висоту активними циклонами, вертикальними потоками повітря. Для того аби сріблясті хмари сформувались, волога повинна взаємодіяти із космічним пилом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень