В Міненерго розповіли, чи вистачить Україні газу на зиму

Домогосподарства мусять економити

Попри прогнози про складну зиму, у Міністерстві енергетики кажуть, що газу для побутових споживачів має вистачити, але доведеться заощаджувати. Про високі температури у будинках краще тимчасово забути.

Про те, як пройде опалювальний сезон у воєнний час, розповіла радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль. Вона зазначила, що не може сказати, начебто газу не вистачить для центрального опалення.

Також радниця голови Міненерго каже, що насамперед важливо визначити, що є критичним на зимовий період. На обмеження щодо газу зараз йдуть європейці. Однак вони роблять так, щоб домогосподарства не витрачали більше газу, ніж їм потрібно.

– Це вже зробили, наприклад, ті ж угорці. Вони визначили т.зв. полички, що до такого споживання вартість газу одна, а якщо ви хочете більше, то ваша вартість газу зростає на порядки, – пояснила радниця міністра.

Також вона наголошує, що українські споживачі платять за газ дуже мало – менше, ніж уся Європа. І парламент, на щастя, поки що не дозволив підвищення цін.

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень