В Іспанії можна повертати борг за допомогою... opальногo ceксу (ФОТО НЕ БУДЕ)

Це питання домовленостей

Це просто логотип групи The Rolling Stones

Конституційний суд Іспанії ухвалив, що повернення фінансового боргу у вигляді сексуальних послуг є законним, якщо про це домовилися обидві сторони

Як повідомляє видання The Local, такого висновку судді дійшли, відхиливши апеляцію іспанки, яка наприкінці грудня подала скаргу на свого колишнього родича.

Історія така. 38-річна жінка позичила у 58-річного брата свого колишнього чоловіка 15 000 євро, не обмовивши спочатку, коли і як вона має повернути гроші.

Пізніше чоловік нібито  зажадав, щоб вона «робила йому два чи три мiнети на тиждень, поки борг не буде погашений». У регіональному суді жінка зізналася, що п'ять разів зайнялася з чоловіком оральним ceксом.

А потім раптом передумала і звернулася до суду з позовом про сексуальне насильство... 

 

Не влаштувала конвертація «валют»?

58-річний обвинувачений заявив, що він і боржниця уклали «договір про сексуальні відносини в обмін на борг у розмірі 15 000 євро без відсотків», а колишня родичка подала до суду лише тоді, коли передумала вступати у сексуальні стосунки, і він попросив її про фінансову компенсацію.

У суді Балеарських островів суддя не знайшов жодних доказів сексуального насильства чи примусу й постановив, що «це були вільно узгоджені стосунки».

Коли позивачка вирішила оскаржити це рішення у Конституційному суді Іспанії, судді визнали, що справа не має «особливого конституційного значення».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень