В іранської блогерки у Києві вкрали біткоїнів майже на півтора мільйона доларів. Зловмисників затримали

Вони змусили жінку переказати їм криптовалюту

За розбійний напад на блогерку з Ірану та позбавлення її волі у Києві затримало групу іноземців. Про це повідомляє Національна поліція.

Скориставшись вразливим становищем жінки, ці чоловіки видурили у неї 100 тисяч доларів нібито для оформлення міграційного статусу в Україні і пообіцяли допомогти їй уникнути кримінального переслідування в Ірані за блогерську діяльність, яка нібито суперечить нормам моралі цієї країни.

Вони привезли її в орендовану квартиру у Києві, де, погрожуючи зброєю їй та її дитині,

змусили переказати на вказаний електронний гаманець 25 біткоїнів, які коштують близько 1,4 мільйона доларів.

Організатором був 37-річний уродженець Ірану, його спільники – двоє громадян Ірану, які тривалий час проживали в Україні.

«Лідер злочинного угруповання звернувся у Туреччині до блогерки і повідомив, що найближчим часом місцеві правоохоронці можуть затримати її і екстрадувати до Ірану за активну блогерську діяльність, яка нібито суперечить нормам моралі цієї країни. Після цього за 100 тисяч доларів запропонував організувати їй і її дитині перетин державного кордону з Туреччини до України та оформити їм міграційний статус, аби уникнути екстрадиції», - розповів начальник Департаменту міграційної поліції національної поліції України Сергій Пантелеєв.

Після отримання грошей та криптовалюти організатор злочинної схеми намагався вивезти жінку і її дитину в Туреччину.

Трьох учасників групи затримали. Лідеру угруповання повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі або викраденні людини та розбійному нападі, а його двом спільникам – у скоєнні розбійного нападу.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень