В іранської блогерки у Києві вкрали біткоїнів майже на півтора мільйона доларів. Зловмисників затримали

Вони змусили жінку переказати їм криптовалюту

За розбійний напад на блогерку з Ірану та позбавлення її волі у Києві затримало групу іноземців. Про це повідомляє Національна поліція.

Скориставшись вразливим становищем жінки, ці чоловіки видурили у неї 100 тисяч доларів нібито для оформлення міграційного статусу в Україні і пообіцяли допомогти їй уникнути кримінального переслідування в Ірані за блогерську діяльність, яка нібито суперечить нормам моралі цієї країни.

Вони привезли її в орендовану квартиру у Києві, де, погрожуючи зброєю їй та її дитині,

змусили переказати на вказаний електронний гаманець 25 біткоїнів, які коштують близько 1,4 мільйона доларів.

Організатором був 37-річний уродженець Ірану, його спільники – двоє громадян Ірану, які тривалий час проживали в Україні.

;amp

«Лідер злочинного угруповання звернувся у Туреччині до блогерки і повідомив, що найближчим часом місцеві правоохоронці можуть затримати її і екстрадувати до Ірану за активну блогерську діяльність, яка нібито суперечить нормам моралі цієї країни. Після цього за 100 тисяч доларів запропонував організувати їй і її дитині перетин державного кордону з Туреччини до України та оформити їм міграційний статус, аби уникнути екстрадиції», - розповів начальник Департаменту міграційної поліції національної поліції України Сергій Пантелеєв.

Після отримання грошей та криптовалюти організатор злочинної схеми намагався вивезти жінку і її дитину в Туреччину.

Трьох учасників групи затримали. Лідеру угруповання повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі або викраденні людини та розбійному нападі, а його двом спільникам – у скоєнні розбійного нападу.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень