В газеті з 50-х років знайшли точний опис сучасного смартфону (ФОТО)

Тоді ці слова були схожі на фантастику

Чи можна зазирнути у майбутнє? Складне питання, але якщо підійти до нього науково і взяти за відправну точку ключові тренди та перспективні технології, то можна якщо не передбачити майбутнє, то з достатньою точністю спрогнозувати його. І якщо повну картину майбутнього вкрай важко уявити, окремі його фрагменти цілком можливо.

Ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, що точний опис сучасних смартфонів з’явився за чотири десятиліття до їх появи!

В одній із газет, випущеній далекого 1953 року, уважні люди знайшли цікаву статтю. Вона була написана Марком Салліваном, який працював у ці роки керівником американської телефонної компанії Pacific Tel and Tel.

Салліван розповідає про те, якими будуть, на його думку, телефони у далекому майбутньому.

Він, зокрема, пише про те, що телефони не матимуть номеронабирачів, а під час спілкування ними, люди зможуть бачити один одного.

І якщо в 1953 році до таких прогнозів можна було ставитися тільки як до фантастики, то, читаючи статтю зараз, можна тільки дивуватися прозорливості людини, яка жила в той далекий час.

Фактично він вказав на те, що смартфони будуть мати сенсорні екрани, а люди зможуть спілкуватися по відеозв’язку.

Найголовніше ж у тому, що телефони стануть настільки компактними, що люди зможуть носити їх собою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень