«В дурці знов був день відкритих дверей»: відомий освітянин про черговий ляпас вчителям

Йдеться про сертифікацію педагогічних працівників

Як зазначено на сайті Державної служби якості освіти України, сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, а педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати.

Щодо сертифікації висловився екскерівник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук:

Знову українське вчительство отримало гарного ляпаса і черговий привід для суспільної дискредитації.

 

Майже половина тих, хто відважився сертифікуватися задля 20% надбавки до зарплати, не пройшли тестування.

 

Це є жах!!!!, - написав він у блозі на сайті Знайшов.

Зважте, що мова йде, очевидно, про кращих вчителів, - продовжив Лікарчук.

Адже далеко не кожен педагог, який навіть має велике бажання пройти сертифікацію, може отримати таку можливість.

Між іншим, це і про рівність прав. Бо є квоти, відбір, складання списків і т.д. і т.п.

 

Я категорично НЕ ВІРЮ в те, що майже половина хороших вчителів виявилися настільки безграмотними, що не пройшли тестування.

 

Не памʼятаю випадків, щоб за всю історію ЗНО половина абітурієнтів провалили  якийсь тест. А тут вчителі???????

Лікарчук написав, що має серйозні та обґрунтовані підозри щодо адекватності тестів, які педагоги виконували.

Якби у нас був справжній освітній омбудсмен, дієві профспілки та зубасті і не прикормлені ГО, то вони б створили комісію із фахівців, включаючи тих, хто насправді розбирається у педагогічних вимірюваннях, для того, щоб дати відповідь на питання: «Інструмент, яким міряли рівень знань педагогів, котрі хочуть сертифікуватися, якісний чи ні?»

 

А так, як цього не буде, то отримуйте, шановні колеги, чергового ляпаса.

 

І меседж всьому суспільству: українське вчительство  безграмотне.

 

Як із цим жити українським учителям?

Однак і захистити українського вчителя також нікому, - завершив він свій блог.

Також освітянин навів приклад тестів:

Коментарі до дописів говорять самі за себе:

Раніше на цю тему шкільної освіти ми писали:

«Заклад освіти - не богадільня», - відомий освітянин ЗА введення штрафів за негідну поведінку дітей у школі

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень