В актора з «Друзів» – четверта стадія раку

Боротьба триває з 2018 року

Джеймс Майкл Тайлер в ролі Гантера в серіалі "Друзі"

Зірка серіалу «Друзі» Джеймс Майкл Тайлер хворий на рак простати останньої (четвертої) стадії. Про це він повідомив під час виступу на американському шоу Today. 59-річний актор розповів, що рак, з яким він бореться з вересня 2018 року, поширився на кістки.

Актор проходив лікування, однак потім почалися ускладнення і рак поширився на кістки. Приблизно в той час, коли почалася пандемія, у Джеймса Майкла Тайлера паралізувало нижню частину тіла.

Зараз у мене четверта стадія раку, - каже актор.

Так сьогодні виглядає Джеймс Майкл Тайлер

Нагадаємо, Джеймс Майкл Тайлер хоч і не був серед шести головних персонажів «Друзів», однак він – досить популярна фігура для всіх шанувальників серіалу. Його персонаж Гантер, власник кав'ярні, запам'ятався всім своєю незворушністю та закоханістю в Рейчел Грін. Сам актор так згадує про роботу над шоу:

Це були найяскравіші 10 років мого життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень