В Афганістані бойовики «Талібану» зґвалтували гея (ФОТО)

Вони прикинулися рятувальниками й обіцяли вивезти його з країни

Фото із сайту британського телеканалу ITV.
Фото із сайту британського телеканалу ITV.

Двоє бойовиків угруповання «Талібан», які оголосили про контроль над Афганістаном, заманили до себе гомосексуала, а опісля зґвалтували та побили його.

Потерпілий розповів, що 3 тижні в одній із соціальних мереж спілкувався із людиною, яка пообіцяла йому допомогти виїхати з Афганістану. Через свою гомосексуальність чоловік побоювався репресій з боку «Талібану», тому погодився.

Фото із сайту британського телеканалу ITV.
Фото із сайту британського телеканалу ITV.

Однак коли приїхав на домовлене місце в Кабулі, його зустріли двоє талібів, які напали на гея, зґвалтували його, а також вимагали від нього номер телефону батька, «щоб розповісти, що його син — гей».

Це не перший випадок переслідування ЛГБТ-спільноти талібами, повідомляє Hromadske з посиланням на британський телеканал ITV.

У 1996-2001 роках, коли «Талібан» був при владі, гомосексуалів страчували. І хоча після приходу до влади в середині серпня таліби зобов’язалися поважати права людини, афганська ЛГБТ-спільнота побоюється переслідувань.

В інтерв’ю Insider представники ЛГБТ+ з Афганістану говорили, що живуть у постійному страху. Адже до талібів влада Афганістану так само шукала геїв через соціальні мережі, а гомосексуальність була незаконною.

У липні німецька газета Bild повідомляла про суддю «Талібану», який закликав засуджувати гомосексуалів до смертної кари через розстріл або розчавлювання стіною.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень