Уже відомо, хто очолить МВС замість Авакова

Його кандидатуру рекомендував президент Володимир Зеленський

Фракція партії «Слуга народу» підтримала кандидатуру депутата Верховної  Ради Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ.
 
Нагадаємо, сьогодні після візиту до Рівного Арсен Аваков оголосив про свою відставку, й ця інформація з'явилася на офіційному сайті МВС.
 
Кандидатуру Монастирського запропонував президент Володимир Зеленський. Низка ЗМІ уже повідомляють, що Монастирський погодився.
 
Фракція підтримала пропозицію президента оплесками.
 
При цьому попередньо відомо, що у залі Верховної Ради голосуватимуть за призначення нового міністра цього тижня.
 
Нагадаємо, сьогодні нардепи мали закрити сесію й розійтися на канікули до 7 вересня. Утім, їх попередили про низку позачергових засідань у липні, й урочисту сесію до Дня Незалежності 24 серпня.
 
Довідка:

Денис Монастирський народився у 1980 році у Хмельницькому. Український юрист, політик, народний депутат. Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності

Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в Інституті держави та права ім. В. М. Корецького НАН України. Кандидат юридичних наук.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень