Увага, повії! Увага, араби! Смішні дорожні знаки (8 ФОТО)

Серйозні знаки, а викликають сміх

Дорожні знаки – річ необхідна. Але іноді трапляються такі цікаві екземпляри, що викликають сміх.

Обережно. Дикі тварини

Згідно з Віденською конвенцією, на вказівниках можна зображати будь-яку тварину. Будьте готові до кенгуру, коали чи жаби. Такі знаки закликають водіїв бути обережними на ділянках дороги, де спостерігаються масові популяції цих тварин.

Атака згори

Цей знак закликає водіїв та й прохожих бути уважними. Адже є ймовірність потрапити під «обстріл» птахів з висоти.

Пропустіть старших людей

В деяких країнах існують вказівники, які повідомляють, що потрібно пропустити саме старших людей. Смішно те, що верхній вказівник на цьому фото - вказує напрям "на цвинтар..."

Ліс – не туалет

Такий вказівник нагадує водіям, що ліс не місце для справляння своїх природних потреб. Можна лише уявити, наскільки зіпсували вигляд лісу невиховані водії, якщо довелося створювати спеціальний знак?

П’яні пішоходи

В румунському містечку Печіка встановлено знак біля одного із барів. Таким чином водіїв попереджають про можливість появи на проїжджій частині людей у стані алкогольного сп’яніння.

Обережно, повії

В італійському місті Тревізо було встановлено дорожній знак «Обережно, повії». Водіїв попереджали про небезпеку збити одну з них на узбіччі. Проте, незабаром ці знаки були прибрані на вимогу місцевих жителів.

Нерівна дорога

У багатьох розвинених країнах світу велосипедисти - повноправні учасники дорожнього руху. У Данії попереджають про нерівну дорогу, де велосипедист може не впоратися з керуванням.

Увага, араби!

Незвичайний знак, який можна зустріти виключно в Ізраїлі. На прикордонних територіях араби часто вистежують автомобілі з ізраїльськими номерами й закидають їх камінням або пляшками з запальною сумішшю.

За матеріалами видань Dexpens, Qutro

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень