Увага! Хакери атакують через Signal військових і держслужбовців України (ФОТО)

«Не відкривайте цей файл» (с)

Про це не говорять, але за хакерами, які атакують екаунти у Signal цілком можуть стояти спецслужби РФ

Як повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, зловмисники здійснюють кібератаки на держслужбовців, військових, представників оборонних підприємств України з використанням шкідливої програми DarkCrystal RAT, повідомили (https://cert.gov.ua/article/6279561) у CERT-UA.

Файл поширюють у Signal, при цьому відправником може бути людина зі списку контактів чи спільних груп.

Повідомлення, насправді надіслане хакерами, містить архів, пароль і повідомлення щодо необхідності відкриття файлу саме на комп’ютері.

НІЧОГО НЕ ВІДКРИВАЙТЕ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень