Російські хакери групи «Солнцепек» взяли на себе відповідальність за знищення «Київстару»: деталі заяви

Кажуть, хакери заволоділи особистими даними клієнтів

Відповідальність за знищення мережевої інфраструктури «Київстару» взяли на себе російські хакери з групи «Солнцепек». Про це повідомив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко з посиланням на росЗМІ.

Вони проникли в мережу українського оператора. Під час атаки було знищено внутрішню мережеву інфраструктуру організації, що забезпечує зв'язком не тільки мільйони абонентів, а й ЗСУ.

 

Рашисти зазначають, що їм дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси.

 

Пишуть, що було знищено і бекапи - на доказ цього хакери-терористи надали скріншоти взятого під контроль сервера резервного копіювання.

 

Додамо, що днем раніше представники «Київстару» заявляли, що особисті дані клієнтів — під надійним захистом.

Раніше ми писали про таке:

Шахраї на фоні збою «Київстару» придумали схему стягнення коштів: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень