Утеплення школи Рівного дало економію на опаленні вдвічі

Йдеться про школу №27, що на вулиці Дубенській

Її утеплили за кошти кредиту НЕФКО (так коротко називають Північну екологічну фінансову корпорацію, утворену країнами Північної Європи. Ця корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, зокрема, спрямованим на запобігання змінам клімату).

Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко:

Ця школа тільки за листопад дала економію у 2,6 раза. Якщо вивести це в грошах, тобто чиста економія в порівнянні з минулим роком – 189 тисяч гривень. На школи ми тратимо 63 мільйони на опалення в рік. А на всі бюджетні установи – понад 80 мільйонів на опалення. Уявіть собі, якби в два рази зекономити – 40 мільйонів лежить на поверхні. То є за що поборотися, погодьтесь.

Тож міський голова обіцяє утеплювати бюджетні заклади і надалі. Окрім цього, підкреслив, що у школах мають вимикати опалення на канікулах та на кілька годин вночі, щоб зекономити. А ось під час навчання школярів, за словами Володимира Хомка, у закладах має бути тепло – не нижче +20 градусів. Якщо цього температурного режиму не дотримуються, закликав скаржитися йому особисто.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень