ON-LINE

Утеплення школи Рівного дало економію на опаленні вдвічі

четвер, 27 грудня 2018
Йдеться про школу №27, що на вулиці Дубенській

Її утеплили за кошти кредиту НЕФКО (так коротко називають Північну екологічну фінансову корпорацію, утворену країнами Північної Європи. Ця корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, зокрема, спрямованим на запобігання змінам клімату).

Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко:

Ця школа тільки за листопад дала економію у 2,6 раза. Якщо вивести це в грошах, тобто чиста економія в порівнянні з минулим роком – 189 тисяч гривень. На школи ми тратимо 63 мільйони на опалення в рік. А на всі бюджетні установи – понад 80 мільйонів на опалення. Уявіть собі, якби в два рази зекономити – 40 мільйонів лежить на поверхні. То є за що поборотися, погодьтесь.

Тож міський голова обіцяє утеплювати бюджетні заклади і надалі. Окрім цього, підкреслив, що у школах мають вимикати опалення на канікулах та на кілька годин вночі, щоб зекономити. А ось під час навчання школярів, за словами Володимира Хомка, у закладах має бути тепло – не нижче +20 градусів. Якщо цього температурного режиму не дотримуються, закликав скаржитися йому особисто.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного