У Рівному може статися Вишневе №2 через стелю у шкільному спортзалі

Вона може впасти

Про небезпечну стелю у міській школі №15 на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного повідомила заступник міського голови Галина Кульчинська. Вона поцікавилася у начальника міського управління капітального будівництва Сергія Кушніра, що робитимуть із цим. Він відповів:

Перший раз на тендер на виконання ремонту ніхто не прийшов. Другий раз тендер провели. Є результати тендеру. Фірму я не пам’ятаю.

 

Цього року візьмемо дозвіл. Можливо, навіть почнемо щось робити. А все решта - на наступний рік.

Кульчинська застерегла, що у спортзалі може когось привалити. Секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук зауважив, що «може бути Вишневе №2», нагадавши про нещодавній обвал даху у спортшколі у місті Вишневе на Київщині. А депутат Микола Бляшин констатував, що тоді комусь із чиновників доведеться сісти за ґрати.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень