Школи Рівного – лише для своїх: у місті готуються не приймати дітей з сіл на навчання

Вже з наступного року

Про це на засіданні міськвиконкому повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко. Адже цього навчального року у місті довелося через дітей з сіл відкрити 10 додаткових класів. І лише в одній зі шкіл Рівного налічується 48 немісцевих школярів. На навчання кожної дитини, зауважив міський голова, доводиться тратити чималі гроші з бюджету міста, в тому числі і на оплату праці додаткових учителів.

Нині, згідно із законом, прийом у школу здійснюється за територіальним принципом. Але батьки сільських дітей знайшли спосіб його обійти, щоб потрапити до шкіл міста. Як саме - розповів Володимир Хомко:

 Декілька ОСББ виписало довідки формальні, що діти у їхніх будинках там живуть. Ми перевірили – нема тих дітей.

 

Не пройдуть такі довідки у наступному році. Діти, які не живуть у Рівному, можуть потрапити в Рівне, лише якщо територіальна громада викаже бажання об'єднатися з містом Рівне. Тоді все – наше спільне.

 

Я навмисне це кажу, щоб це не було ні для кого якоюсь несподіванкою.

За словами міського голови, у Рівному вже готуються до  прийому дітей у школи наступного року, і юридично в тому числі.

Якщо ж сільські громади приєднаються до Рівного, то, обіцяє Володимир Хомко, отримають не лише доступ до дитсадків, шкіл міста, а й дороги, каналізацію і навіть дуобус.

 

Наші новини у Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень