Устю у Рівному врятує комісія

І просвітницькі акції

Активісти «Екоклубу» наполягають на створенні спеціальної комісії у Рівнераді, яка б відповідала за стан річки Устя. Раніше представники громадської організації «Екоклуб» самотужки знайшли місця, звідки в річку скидають нечистоти. 

Однак, для того аби якось боротися із проблемою, треба допомога місцевої влади, каже секретар «Екоклубу» Інна Мулявка:

Ми постійно співпрацюємо з місцевою владою. Зараз намагаємось створити постійно діючу комісію, яка буде моніторити, вив являти та відразу ліквідовувати місця звідки скидають нечистоти. Ми запланували на 28 червня вуличну акцію, на майдані Незалежності, де будемо розповідати рівнянам, як кожен, незалежно від віку та досвіду, може долучитися до процесу відновлення річки. Буде також програма для дітей. Ми усіх запрошуємо.

Активісти запевняють, що процес відновлення річки – це не просто прибирання її берегів. Це цілий комплекс відновлювальних заходів, на який треба певний ресурс.

 Гроші, впевнені активісти, у бюджеті міста є, але їх треба виділити на реалізацію правильно написаного проекту.

Поки ж активісти різними методами намагаються привернути увагу до проблеми забруднення головної водної артерії Рівного. Для цього навіть об’єднуються із іншими організаціями.

Так, наприклад, до Дня молоді у Рівному проведуть еко-забіг під гаслом «Річка має жити».

А вже за кілька днів, а саме 28 червня, у центрі Рівного представники «Екоклубу» проведуть ще одну просвітницьку акцію.

 

 

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень