«Успіх – це гармонія»: у Рівному презентували «Ефективність»

Книгу під такою назвою видав рівненський журналіст

Редактор видавничого дому «ОГО», викладач Острозької академії і батько трьох донечок Віталій Голубєв створив книгу порад з ефективного витрачання часу. Призначена вона, як пояснив, для людей інтелектуальної праці – «тих, хто працює з інформацією». У книзі в легкій та доступній формі розповідає про те, як встигати більше і при цьому «не загнати» себе, вчить, як тримати баланс між особистим та професійним.

Книга складається з кількох розділів. У них автор радить,

як працювати з соцмережами, щоб вони не займали весь час, з електронною поштою, як організувати робочий час, щоб це було максимально корисно, як проводити ефективно телефонні розмови, як прискорити роботу над текстом тощо.

Завершується книга філософськими роздумами автора про ефективність, де він робить висновок, що гроші і слава – це не найголовніший результат правильного витрачання часу:

«Думаю, що найуспішніші, найшановніші люди майбутнього – це не найбагатші і найвідоміші. А ті, хто зміг максимально гармонійно поєднати різні сфери життя. Це працелюби, які реалізувалися і на роботі, і в сім’ї. Які мають час і для інших, і для себе. Які збалансували «брати» і «віддавати».

Читач знайде у цій книзі чимало корисного і цінного для себе. А придбати її можна у книгарнях міста.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень