Авторка «Гаррі Поттера» пише нову книгу для дітей

Джоан Роулінг каже, що новий твір буде геть не схожий на попередні

Джоан Роулінг є однією з найбагатших і найвпливовіших жінок у світі, і все це завдяки її циклу романів про юного чарівника Гаррі Поттера. Успіх «Гаррі Поттера» міг би дозволити письменниці більше ніколи не брати в руки «перо» і спочивати на лаврах, однак вона не хоче зупинятися на досягнутому і анонсувала вихід нової книги для дітей.

Варто відзначити, що Роулінг пише не тільки дитячу літературу, а й всерйоз захоплюється детективами. Кілька років вона працювала в основному над цим жанром і ось тепер вирішила знову порадувати читачів молодшого віку. Джоан каже, що працювала над книгою 6 років і готова незабаром показати своє творіння світу. Подробиць вона розкривати не стала, але підкреслила, що історія не буде пов'язана зі світом магії і Гаррі Поттером. Крім цього, Роулінг зараз працює над сценарієм до третьої частини «Фантастичних тварюк», яка вийде в світ в 2020 році.

 

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень