![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Та відправиться у невеликий тур Україною
Молода рівненська письменниця Далія Сімен (Юлія Семенова) наприкінці 2017 року презентувала свою дебютну книгу «Medium Well». Авторка – науковець, журналістка, письменниця та прес-секретар Рівненської організації НСПУ. Має публікації у колективних збірках та досвід роботи сценаристом. «Medium Well» − це перша власна книга Юлії.
Французька осінь у Києві, секс по-українськи, Ерос і Танатос у брутально-побутовому сенсі. Усе це – ознаки новітнього жіночого роману європейського виробництва, рівненського авторства Далії Сімен. «Medium Well» - це три різних історії, в центрі яких сучасні жінки з їхніми залежностями, пристрастями і зростанням. Коли росте – болить, але ми боремося із жалістю до героїв, як зі своїми внутрішніми демонами – усі все заслужили. Сюжети непередбачувані, кінцівки по-справжньому стресують.
Ті, хто уже прочитали «Medium Well», зазначають, що відчуття - до справжніх мурашок по тілу. Після презентації книги у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, там зазначили:
Книгу авторка писала на емоційному сплеску і прагнула показати яскраві неординарні образи та різні відтінки людських почуттів і залежностей. Одні читачі назвали книгу жіночою прозою, інші дивуються зовсім не жіночому тексту та особливому психологічному погляду письменниці.
Авторка «Medium Well» - рівнянка з дуже космополітичним світоглядом і кінематографічним баченням сюжетів. У Рівному вже відбулося дві презентації книги, невдовзі – презентація у Києві та короткий тур по Україні.
Зустрітись із письменницею можна щомісяця на засідання «Нашого кола» при Рівненському осередку Національної спілки письменників.
Стеж за нашими новинами у Telegram
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК