Рівненська письменниця презентує свою книгу у столиці

Та відправиться у невеликий тур Україною

Молода рівненська письменниця Далія Сімен (Юлія Семенова) наприкінці 2017 року презентувала свою дебютну книгу «Medium Well». Авторка – науковець, журналістка, письменниця та прес-секретар Рівненської організації НСПУ. Має публікації у колективних збірках та досвід роботи сценаристом. «Medium Well» − це перша власна книга Юлії.

Французька осінь у Києві, секс по-українськи, Ерос і Танатос у брутально-побутовому сенсі. Усе це – ознаки новітнього жіночого роману європейського виробництва, рівненського авторства Далії Сімен. «Medium Well» - це три різних історії, в центрі яких сучасні жінки з їхніми залежностями, пристрастями і зростанням. Коли росте – болить, але ми боремося із жалістю до героїв, як зі своїми внутрішніми демонами – усі все заслужили. Сюжети непередбачувані, кінцівки по-справжньому стресують.

Ті, хто уже прочитали «Medium Well», зазначають, що відчуття - до справжніх мурашок по тілу. Після презентації книги у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, там зазначили:

Книгу авторка писала на емоційному сплеску і прагнула показати яскраві неординарні образи та різні відтінки людських почуттів і залежностей. Одні читачі назвали книгу жіночою прозою, інші дивуються зовсім не жіночому тексту та особливому психологічному погляду письменниці.

Авторка «Medium Well» - рівнянка з дуже космополітичним світоглядом і кінематографічним баченням сюжетів. У Рівному вже відбулося дві презентації книги, невдовзі – презентація у Києві та короткий тур по Україні.

Зустрітись із письменницею можна щомісяця на засідання «Нашого кола» при Рівненському осередку Національної спілки письменників.

 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень