Рівненська письменниця презентує свою книгу у столиці

Та відправиться у невеликий тур Україною

Молода рівненська письменниця Далія Сімен (Юлія Семенова) наприкінці 2017 року презентувала свою дебютну книгу «Medium Well». Авторка – науковець, журналістка, письменниця та прес-секретар Рівненської організації НСПУ. Має публікації у колективних збірках та досвід роботи сценаристом. «Medium Well» − це перша власна книга Юлії.

Французька осінь у Києві, секс по-українськи, Ерос і Танатос у брутально-побутовому сенсі. Усе це – ознаки новітнього жіночого роману європейського виробництва, рівненського авторства Далії Сімен. «Medium Well» - це три різних історії, в центрі яких сучасні жінки з їхніми залежностями, пристрастями і зростанням. Коли росте – болить, але ми боремося із жалістю до героїв, як зі своїми внутрішніми демонами – усі все заслужили. Сюжети непередбачувані, кінцівки по-справжньому стресують.

Ті, хто уже прочитали «Medium Well», зазначають, що відчуття - до справжніх мурашок по тілу. Після презентації книги у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, там зазначили:

Книгу авторка писала на емоційному сплеску і прагнула показати яскраві неординарні образи та різні відтінки людських почуттів і залежностей. Одні читачі назвали книгу жіночою прозою, інші дивуються зовсім не жіночому тексту та особливому психологічному погляду письменниці.

Авторка «Medium Well» - рівнянка з дуже космополітичним світоглядом і кінематографічним баченням сюжетів. У Рівному вже відбулося дві презентації книги, невдовзі – презентація у Києві та короткий тур по Україні.

Зустрітись із письменницею можна щомісяця на засідання «Нашого кола» при Рівненському осередку Національної спілки письменників.

 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень