«Укрпошта» анонсувала ще одну марку-бестселлер

Основою стане ілюстрація 11-річної дівчинки з Волині

Ця поштова марка з російським кораблем вперше в історії «Укрпошти» мала шалений успіх

«Укрпошта» має намір найближчим часом випустити марку під назвою «Українська мрія», присвячену літаку Ан-225 «Мрія».

Ілюстрацію, що стане основою макету нової марки, ще до війни намалювала 11-річна Софія Кравчук із Волинської області для участі у конкурсі «Що для мене Україна?». Тож нова марка символізуватиме майбутнє відродження нашої держави.

— Цю ілюстрацію ще до війни намалювала одинадцятирічна Софія Кравчук з Волинської області для участі у конкурсі «Що для мене Україна?». Саме такою дитина бачила нашу країну — яскравою й квітучою. 

 

Такою вона і буде! Навіть попри те, що окупантам вдалося зруйнувати найпотужніший у світі літак, який проілюструвала Софійка. Адже мрію у нас не відняти. І про це постійно нагадуватиме історія подій, а вже скоро — і наша поштова марка, - йдеться у повідомленні «Укрпошти».

Нагадаємо, російські військові знищили літак Ан-225 «Мрія» на аеродромі у Гостомелі.

«Мрія» – була справжнім авіаційним гігантом, на рахунку якого рекорди з перевезення комерційного вантажу найважчого й найдовшого в історії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень