Україну чекає снігопад і похолодання: Синоптики озвучили неприємний прогноз на осінь

Коли чекати снігу

У перший місяць осені буде тепла та посушлива погода. Однак надалі сезон готує українцям справжні сюрпризи.

– Тепла суха погода буде характерна особливо в першій половині осені. Поступово тривалість дня буде скорочуватися, температура повітря, особливо ночами, буде падати, зростати кількість заток арктичного повітря і, відповідно, туманів, похмурих днів, заморозків. Можливе утворення ожеледі і навіть снігопадів, насамперед – Карпатах, – кажуть синоптики Українського гідрометцентру.

В другій половині осені погода буде нестійкою з чергуванням теплих і холодних повітряних мас.

– Світові прогностичні центри повідомляють про те, що в кінці листопада – на початку зими, над Європою і Україною можливі затоки холодного арктичного повітря, як це було у 2019, 2020, 2021 роках. Цей період на значних територіях був найхолоднішим протягом року. Це ж може спостерігатися і у 2022 році, – додали синоптики.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень