Українська ведуча розповіла, як її прокляли (ВІДЕО)

Лесю Нікітюк прокляли через кущ півоній

Леся Нікітюк - фото з мережі
Леся Нікітюк - фото з мережі

Українська ведуча та модель Леся Нікітюк, що зараз активно волонтерить та збирає гуманітарну допомогу, розповіла, як її нещодавно прокляли на ринку.

В своїх інстаграм-сторіз Леся розповіла підписникам, що її мама дуже хотіла посадити на подвір'ї кущ деревовидної півонії. Зірка одразу ж поїхала на ринок - шукати квітку. Щоб потішити маму, вона була готова віддати будь-які гроші:

- Навіть якщо 800 гривень, навіть якщо 1000 - віддам. А він (продавець) мені каже: «Оцей самий такий великий, щоб зразу садили і щоб він вже наступного року зацвів -200 гривень».  

- Я на тих радощах скупила всі кущі, всі ті паростки в того дядька, тримаю їх в руках, підбігає до мене жіночка, каже: «Ох, я такий кущ хотіла, скільки коштує?». Кажу, що вже купила, а вона: «Да? Ну то шоб він в вас не прийнявся».

 

Зірка з такого прокляття тільки посміялась і показала фанам, що багатостраждальний кущ прийнявся. Ще й зіронізувала:

- Дивіться, кущ прийнявся. Ви можете проклясти мене, щоб я заміж не вийшла?

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень