Українська співачка розповіла про трагедії, які сталися в її родині на Великдень

Слава Камінська розповіла, чому для неї Великдень - сумне свято

Співачка Слава Камінська розповіла шанувальникам, що для неї Великдень – сумне свято.

На своїй інстаграм-сторінці артистка опублікувала сумний пост, у якому розповіла, що два роки тому у її батька стався інсульт, після чого у нього знайшли онкологію.

- Це було світле свято Великодня. За рік, після операцій, відновлення і величезного бажання жити, інсульт стався знову. Це сталося у ніч світлого свята Великодня. Незабаром тата не стало, - розповіла Камінська.

Також Слава розповіла про ще один свій біль. Цьогоріч свято супроводжується ще однією жахливою новиною – напередодні Великодня російські окупанти обстріляли рідне місто співачки – Одесу:

- Для мене Одеса – це мій батько. Я завжди пишалася тим, що я одеситка, своєю одеською манерою висловлювати свої думки і бути не такою, як усі. Минув ще рік і мерзота почала бомбити мою Одесу напередодні Великодня. С*ка. Дайте нам спокій! Не хочемо ми до вас! У вас же нічого святого! Нічого! Ненавиджу, - написала Слава.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень