Українки у Болгарії вийшли на Майдан і домоглися свого

Їм дозволили залишитися в готелях на чорноморському узбережжі

Українські біженці, а це 11 тисяч мам з дітьми, до 15 листопада за рішенням уряду повинні були переїхати з готелів до державних баз.

За кілька днів до цієї дати на кількох курортах чорноморського узбережжя – Варні, Кранєво, Золотих пісках, Сонячному березі, Бансько, Приморсько були оголошені акції протесту «На захист прав українців у Болгарії».

У коментарях до повідомлення акції протесту українок дехто порівнював з Майданом.

Вимоги протестувальниць

Списку державних баз, а це приміщення здебільшого побудовані в часи СРСР, куди влада Болгарії збиралася переселити українських біженців до 15 листопада, ніхто не бачив, повідомляють правозахисники.

Українці не знають, чи будуть там школи та медична допомога.

Біженці відправили уряду Болгарії 20 листів, у яких просять залишити їх у готелях, де вони розміщені, доки не буде готовий план реальної інтеграції. Також українці попереджають, що скаржитимуться на ситуацію владі ЄС.

 

Як стало відомо 12 листопада, уряд Болгарії ухвалив рішення дозволити українським біженцям ще на 4 місяці продовжити термін проживання у тих готелях, де вони проживають зараз.

Міністр внутрішніх справ Болгарії Іван Демерджиєв

Щоправда, новоприбулих біженців до Болгарії скеровуватимуть в єдине місце – Єлхово, звідки протягом 30 днів  їх розселятимуть на державні бази, де буде проведено косметичний ремонт, - повідомляє БНР Новини

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень