Українець у Польщі ставив електроопору і загинув

Чоловікові було 39 років

Фотоілюстрація

Нещасний випадок трапився 12 квітня в містечку Бруснік на півдні Польщі під час виконання робіт з заміни електричних опор.

Один з працівників, 39-річний громадянин України, перебував в зоні буріння отвору під стовп. Його не помітив інший працівник - оператор екскаватора, який свердлив отвір. Українець отримав важку травму, через яку одразу помер.

Медики, які прибули на місце події, лише констатували його смерть. 

Точні деталі трагедії поки встановлюються. Справу вивчає інспекція праці, щоб встановити, чи були допущені помилки в організації роботи. Поліція почала слідство за фактом ненавмисного спричинення смерті.

Відомо також, що загиблий проживав неподалік у місті Новий Сонч і працював на підприємстві, яке займалося заміною стовпів, - повідомляє rdn.pl.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень