

Так у Євросоюзі збираються мінімізувати шахрайство та маніпуляції
Аби зареєструватися в електронну чергу на оформлення українських паспортів через ДП «Документ» у двох європейських містах, українцям треба пройти перевірки за допомогою FaceID. Нововведення впровадили у Празі та Кельні.
Зміни впровадили задля запобігання шахрайства та маніпуляцій з електронною чергою.
Тому для підтвердження реєстрації в електронній черзі потрібно дозволити доступ до камери та дотримуватися вказівок. Здійснити реєстрацію без проходження перевірки неможливо.
Якщо в електронну чергу вас реєструє родич, чоловік / дружина або законний опікун (актуально для людей похилого віку), то ця людина має з’явитися на зустріч та надати документ, що посвідчує особу.
Запис до електронної черги без перевірки FaceID відновлять після відкриття стаціонарних центрів у містах Прага та Кельн, які дозволять значно збільшити виробничі можливості та повністю задовольнити попит.
Записатися в електронну чергу на оформлення закордонного паспорта України чи ID-картки у Празі можна за посиланням.
Записатися на оформлення документів у Кельні можна за посиланням.
Джерело: Паспортний сервіс
Радіо Трек: НОВИНИ
Поляки ретельно перевірили авто українців: два з них залишилися за кордоном
Ціла гора котлет із 300 г фаршу: потрібно додати один продукт
Такі євро радять навіть у руки не брати: для українців зробили попередження про гроші
Українка спричинила переполох на польському кордоні: на неї чекає екстрадиція
Покоління змін: Що приховує ваш рік народження?
Українці можуть замовити дублікат документів у Дії: як це зробити
Аліменти на дитину: Які документи треба зібрати, аби подати звернення
Перейменували вулицю: В які документи рівнянам доведеться внести зміни?
BlaBlaCar просить паспорт і вводить плату за бронювання: що сталося з сервісом?
У ЦНАПі Рівного зараз не приймають документи на посвідчення водія
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.