Українцям купуватимуть будинки в селах: Хто може отримати житло безкоштовно

Заяву можна подати через портал Пенсійного фонду України

Українцям планують надавати житло в селах — місцеві громади за державні кошти купуватимуть будинки для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Йдеться про створення фонду тимчасового житла для ВПО.

Громади зможуть купувати вільні будинки в селах за рахунок державної субвенції та передавати їх у користування людям, які потребують житла. Вартість одного об’єкта не має перевищувати 500 тисяч гривень.

Загалом на підтримку громад, які приймають переселенців, вже передбачено 500 мільйонів гривень.

Скористатися програмою зможуть ВПО, які не мають житла на безпечних територіях, втратили або пошкодили житло через війну та не отримували компенсацій. Також є додаткові майнові обмеження.

Першочергово житло надаватимуть багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, літнім українцям та іншим соціально вразливим категоріям.

Подати заявку можна як онлайн — через портал Пенсійного фонду України, так і офлайн — звернувшись до органів місцевого самоврядування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень