Українців кличуть на роботу в Чехію: обіцяють зарплату до 90 000 грн

Які фахівці на сьогодні найбільш затребувані

У Чехії з’явилася велика кількість вакансій для заробітчан. Найбільш потрібними та високооплачуваними наразі є професійні зварювальники, електрики та водії.

Про це повідомляє український інтернет-портал «МЕТА».

Вказується, що:

✅ українському зварювальнику (MIG, MAG, TIG) віком 22-60 років із візою, наявністю атестації та досвідом роботи від 3-х років, пропонують зарплатню у 80-90 тис. грн на місяць;

✅ електрики віком до 55 років із закордонним паспортом та досвідом роботи від 2-х років можуть заробляти у Чехії від 75 до 85 тис. грн на місяць;

✅ а водіям категорії СЕ пропонують у Чехії  заробітну плату до 73 тис. грн на місяць.

Додамо, що часом українських заробітчан обманюють недобросовісні роботодавці. Однак шахрайство можна виявити, звернувши увагу на деякі «цікаві моменти». Серед них – замало інформації про роботодавця, неоплачуваний випробувальний період у кілька місяців, а також передоплата за робочі витратні матеріали ще до того, як працівник прибув на місце роботи.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень