Українці переходять на нові гроші: чим заміняють гривні

Навіть долар і євро для українців – минуле століття

Україна вийшла на перше місце у світі за відсотком населення, що володіє електронними гаманцями з криптовалютою. Нові гроші, що збергіаються у віртуальних гаманцях, для українців – не просто екзотичне захоплення, а серйозний засіб зберігання своїх заощаджень.

Таку несподівану інформацію оприлюднила компанія Triple A.

Відповідно до підрахунків гаманці із криптовалютою мають 5,5 млн українців.

У відсотках це становить 12,7% населення нашої країни.

 

Тобто, орієнтовно кожен восьмий українець має гаманець із криптовалютою.

Звісно, у дослідженні йдеться про всі гаманці із цифровими грошима. Зазвичай люди, які зберігають заощадження у криптовалюті,  тримають не один гаманець, а кілька. Тобто в Україні, очевидно, менше власників вкладів у криптовалютах.

Тим не менше.

З одного боку це свідчить про те, що наші співгромадяни широко опанували сучасні технології. З іншого – надмірне захоплення криптовалютами демонструє, що у країні немає надійних інструментів для інвестиції заощаджень. Тому люди і змушені вкладати свої кровні у нові цифрові гроші.

Втім, за абсолютним показником кількості гаманців із криптовалютою лідирує Індія. У жителів цієї країни в активі – понад 100 мільйонів цифрових гаманців.

Друге місце за абсолютною кількістю посідають США – 27 мільйонів. І на третьому місці розташувалась Нігерія – 13 мільйонів.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень