Українці масово залишають одну з найзаможніших країн ЄС: в чому причина?

За час війни до Фінляндії прибуло близько 90 тисяч українців за програмою тимчасового захисту. Проте майже половина вже покинула країну, обираючи інші країни ЄС або повертаючись в Україну.

Як пише фінське видання Yle, багато хто стикається з мовним і культурним бар’єром, високими вимогами роботодавців та відсутністю підходящої роботи, передає УНІАН. 

Наприклад, 25-річна візажистка Владислава Онуфрієнко, яка володіє фінською та кількома іншими мовами, не змогла знайти постійну роботу навіть у сфері обслуговування.

Інженер-будівельник Андрій Камінський також не зміг влаштуватися за фахом, бо більшість вакансій потребує досконалого знання фінської. Обидва вирішили переїхати до Естонії, де перспективи кращі.

Щоб залишитися у Фінляндії після завершення програми тимчасового захисту наступного року, українці повинні бути офіційно працевлаштовані.

 

Наразі у країні перебуває близько 50 тисяч українців, решта вже виїхали. У соціальних мережах активно обговорюють, куди краще переїхати з Фінляндії, щоб знайти роботу та адаптуватися.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень