Українців чекає три «бабиних літа». Коли буде останнє?

Синоптик назвав дату

«Бабиним літом» називають теплу та суху погоду восени, яка пов'язана з антициклоном.

Бабине літо буває у багатьох країнах з помірним кліматом. Традиційно воно настає після тривалого похолодання.

Період ясної та сонячної погоди – «бабиного літа» триває близько тижня.

Народний синоптик Володимир Деркач розповів, що цього року в Україні буде цілих три «бабиних літа».

 Перше почнеться після періоду похолодання в останній декаді вересня, з цього понеділка.

 

 А  друге – в жовтні (нетривале, до тижня). І третє «бабине літо» припадає розпочнеться з 5-6 листопада.

Джерело – OBOZREVATEL

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень