У чотирьох областях прогнозують заморозки. Рівненщина – у списку?

Середня добова температура повітря знизиться

В Україні очікується зниження температури. Синоптики попереджають про заморозки та сильні пориви вітру до 20 метрів за секунду вже до кінця тижня.

Як повідомили в Українському гідрометцентрі, температура повітря у західних, північних, східних та центральних областях вночі опуститься від +8 до +2 градусів. На поверхні ґрунту і місцями в повітрі очікуються заморозки 0-3 градуси.

Синоптики наголосили, що 18 вересня заморозки очікуються тільки на Волині, у Львівській, Рівненській та Тернопільській областях.

Температура повітря вдень на більшості територій опуститься до +9 та +15 градусів. У південних областях та на Закарпатті вночі до +5 градусів, вдень до +19.

Середня добова температура повітря знизиться на 10-12 градусів.

Похолодання супроводжуватиметься поривами північного вітру 15-20 м/с.

Як прогнозують синоптики, прохолодна погода збережеться до 22 вересня, а з 23 по 25 вересня очікується поступове підвищення температури.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень