ON-LINE

Українці – найсексуальніші у світі

субота, 29 червня 2019
Міла Куніс

Українців назвали найбільш сексуальною нацією у світі. Про це повідомляє туристичний портал Big 7 Travel, який провів власне опитування і за його результатами склав відповідний рейтинг.

Загалом до рейтингу увійшло 50 національностей. Слідом за українцями друге місце посіли данці, а третє — філіппінці.


До першої десятки також увійшли бразильці, австралійці, південноафриканці, італійці, вірмени, англійці та канадці. Французи опинилися на 12-му місці, іспанці — на 16-му, чехи - на18-му. Росіяни опинилися на 33-му, німці — на 44-му, американці — на 45-му. На 50-ій позиції опинилися ірландці.
Для складання рейтингу портал Big 7 Travel опитав вибірку чисельністю 8,5 тис. респондентів з 1,5 млн своїх користувачів.

Українці мають дивовижну зовнішність та легко перемогли в нашому опитуванні за 2019 рік. Хто може з цим не погодитися? Не дивно, що так багато моделей родом звідси, — пишуть автори рейтингу.


Як впізнаваний приклад представника України укладачі рейтингу називають голлівудську акторку українського походження Мілу Куніс.

При цьому повідомляється, що учасникам опитування не роз’яснювали значення терміна «сексуальний», тож вони ранжували нації відповідно до власного тлумачення цього слова.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного