Українські резервісти готові вирушити на фронт

В оперативному резерві всі, хто служив по мобілізації або на строковій службі

Солдати-резервісти готові виїхати на фронт у разі агресії.

Про це заявив начальник відділення служби в резерві Генштабу Збройних сил України Михайло Щербина, передає «Дзеркало тижня»

«Ми провели соцопитування, і 80% резервістів заявили, що якщо буде загострення обстановки, вони прийдуть.

 

Відслужили, віддали свій борг, і зараз живуть мирним життям, і всі кажуть – поки на Cході України відносне перемир'я, ми будемо займатися своїми справами. Але якщо буде агресія, ворог спробує перевірити нашу боєздатність – ми всі прийдемо», – сказав він журналістам на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади в смт Гончарівське Чернігівської області.

Щербина зазначив, що на сьогодні в Україні діє закон, згідно з яким всі, хто служив по мобілізації або на строковій службі, зараховуються в оперативний резерв.

«Вони зараховуються в обов'язковому порядку, без підписання контрактів. Зараз у нас дуже велика кількість таких резервістів. Лише за четверту чергу у нас звільнилися 47 тис. військовослужбовців. Всі вони зараховані в оперативний резерв.

 

Це відбувається так – звільнилися, місяць відпочили і з'явилися на збори. Приходять всі і приходять добровільно», – наголосив він.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень