Українські книги увійшли до колекції найгарніших видань світу

На Франкфуртському книжковому ярмарку оголосили імена переможців престижних нагород. До їх числа потрапили й українські видання, відмічені відразу в кількох категоріях.

Перемога дісталася львівським художникам Роману Романишину та Андрію Лесіву за створену обкладинку книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі і Стівена Гокінґів (вийшла у «Видавництві Старого Лева»). Обкладинка до книги завоювала перемогу серед 10 000 робіт, поданих з 50 країн світу!

До каталогу «Білі круки 2016» (це збірка найкращих дитячих і підліткових видань) потрапили відразу дві українські книги - «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної, яку проілюструвала Оксана Була, і «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської.

До колекції «Stiftung Buchkunst» найкрасивіших книг світу в 2016 році також увійшли такі українській видання: «Шептицький від А до Я», «Чоловіки, жінки і діти», «Ташенька і кактус», «Війна, що змінила Рондо», «The Ukrainian Academy of Art» та «Кайдашева сім'я» Нечуя-Левицького в оформленні Лєри Схемки.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень