Українські книги увійшли до колекції найгарніших видань світу

На Франкфуртському книжковому ярмарку оголосили імена переможців престижних нагород. До їх числа потрапили й українські видання, відмічені відразу в кількох категоріях.

Перемога дісталася львівським художникам Роману Романишину та Андрію Лесіву за створену обкладинку книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі і Стівена Гокінґів (вийшла у «Видавництві Старого Лева»). Обкладинка до книги завоювала перемогу серед 10 000 робіт, поданих з 50 країн світу!

До каталогу «Білі круки 2016» (це збірка найкращих дитячих і підліткових видань) потрапили відразу дві українські книги - «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної, яку проілюструвала Оксана Була, і «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської.

До колекції «Stiftung Buchkunst» найкрасивіших книг світу в 2016 році також увійшли такі українській видання: «Шептицький від А до Я», «Чоловіки, жінки і діти», «Ташенька і кактус», «Війна, що змінила Рондо», «The Ukrainian Academy of Art» та «Кайдашева сім'я» Нечуя-Левицького в оформленні Лєри Схемки.

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень