Українські книги увійшли до колекції найгарніших видань світу

На Франкфуртському книжковому ярмарку оголосили імена переможців престижних нагород. До їх числа потрапили й українські видання, відмічені відразу в кількох категоріях.

Перемога дісталася львівським художникам Роману Романишину та Андрію Лесіву за створену обкладинку книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі і Стівена Гокінґів (вийшла у «Видавництві Старого Лева»). Обкладинка до книги завоювала перемогу серед 10 000 робіт, поданих з 50 країн світу!

До каталогу «Білі круки 2016» (це збірка найкращих дитячих і підліткових видань) потрапили відразу дві українські книги - «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної, яку проілюструвала Оксана Була, і «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської.

До колекції «Stiftung Buchkunst» найкрасивіших книг світу в 2016 році також увійшли такі українській видання: «Шептицький від А до Я», «Чоловіки, жінки і діти», «Ташенька і кактус», «Війна, що змінила Рондо», «The Ukrainian Academy of Art» та «Кайдашева сім'я» Нечуя-Левицького в оформленні Лєри Схемки.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень