ON-LINE

Україна увійшла до «Люблінського трикутника»

вівторок, 28 липня 2020
Задля розвитку торгівлі й туризму

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба оголосив про створення нового формату під назвою «Люблінський трикутник», до якого увійшли Україна, Польща та Литва.

Сьогодні ми створюємо "Люблінський трикутник" - формат, який стане важливим елементом розвитку і зміцнення Центральної Європи, але також зміцнення України як повноправного члена європейської та євроатлантичної сім'ї, - цитує «Європейська правда» Дмитра Кулебу.

За його словами, співпраця трьох країн не обмежиться питаннями оборони, як створення спільної бригади ЛитПолУкрбриг. Насамперед йдеться про посилення економічної співпраці, торгівлі та туризму.

Трикутник зосередиться на поглибленні взаємодії між нашими країнами, але ми також бачимо велику перспективу у тому, щоб він став інструментом ангажування тих країн, які потребують тісніших контактів із Заходом, з загальноєвропейськими структурами, і ми з колегами допомагатимемо нашим друзям і нашим сусідам активніше взаємодіяти у цій сфері, - додав Кулеба.

Він подякував Польщі й Литві за послідовну підтримку України на шляху до членства в Євросоюзі та НАТО, і у реалізації реформ.

Матеріали «Європейської правди»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
  • Знайдено номерний знак

    У Рівному в районі авторинку на Млинівській знайдено номерний знак. Телефонувати за...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного