Україна розглядає закриття авіасполучення з Великою Британією

У Кабінеті міністрів проходять «екстрені консультації» з цього приводу

Україна розглядає можливість зупинити авіасполучення з Великою Британією. Причиною стало  виявленням там нового штаму коронавірусу.

Про це пише "Страна" посилаючись на слова радника глави Офісу президента Михайла Подоляка.

Тим більше, що чимало європейських країн вже прийняли рішення про посилення (правил в'їзду/виїзду), - сказав він.

З цього приводу відбувається "екстрена консультація" в Кабінеті міністрів. 

Міністр охорони здоров'я Степанов актуалізував інформацію та запропонував обміркувати можливість обмеження польотів.

 

Міністру інфраструктури Владиславу Криклію запропоновано в максимально короткі терміни дати математику: що і як у нас в аеропортах.

 

Безсумнівно, обмеження будуть. Це ж безпека, - заявив Подоляк.

Про новий штам коронавірусу у Великій Британії відомо, що:

  • Мутований коронавірус може бути заразнішим на 70%;
  • він поширюється швидше, ніж вже відомий вірус;
  • у Великій Британії новим штамом коронавірусу заразилися понад тисячі людей;
  • з 20 грудня у Лондоні та двох графствах на південному сході Англії, де виявили найбільше випадків зараження, ввели локдаун.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень