Україна – у ТОП-10 європейських країн за продажами електрокарів

Цього року електромобілі зайняли 0,7% українського ринку нових автомобілів. У порівнянні з країнами ЄС, це вагомий показник: за часткою куплених електромобілів Україна поступається лише Норвегії, Швейцарії, Австрії, Франції, Нідерландам і Швеції, пише EcoTown.

Згідно з даними Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA), за перше півріччя цього року частка електрокарів у структурі продажів нових авто в ЄС становила 0,4%. Тобто менше, ніж в Україні.

Відсоток людей, які при купівлі авто роблять вибір на користь електрокара, вищий, ніж в Україні, тільки в чотирьох країнах Європи. Світовим лідером за цим показником є Норвегія, де 15% ринку нових авто мають електричний двигун. В Швейцарії, Австрії, Франції та Нідерландах на кожну сотню проданих машин припадає приблизно один електромобіль.

За півроку українці купили майже у шість разів більше електромобілів, ніж поляки чи росіяни, хоча, для прикладу,  автомобільний ринок РФ більший за український майже в 25 разів. Взагалі за продажами електромобілів Росія має один з найгірших показників у Європі – 0,004%. Гірші справи хіба що в тих країнах, де електрокари не продаються зовсім.

Обійшла Україна й країни Балтії: за півроку українцям продали в 2,2 рази більше електрокарів, ніж у Литві, Латвії та Естонії разом узятих. Позаду залишилася також заможна Фінляндія, в якій продається приблизно вдвічі більше звичайних автомобілів, ніж у нас.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень