«УДАР» розпочав створення платформи для об’єднання політичних сил з метою участі у майбутніх парламентських виборах (ФОТО)

До політсили вже приєдналася перша партія

Заклик Віталія Кличка до об’єднання почули і в регіонах розпочалася активна фаза формування платформи єдності. Першою політичною силою, яка приєдналася до «УДАРу Віталія Кличка», стала партія «Рідний дім», очолювана мером Чернігова Владиславом Атрошенком.

30 липня у Чернігові відбувся «Форум єдності», де партія «УДАР Віталія Кличка» та «Рідний дім» Владислава Атрошенка підписали меморандум про об’єднання зусиль та співпрацю.

Про це повідомляє офіційний сайт партії.

Меморандум передбачає напрацювання спільної позиції щодо ключових викликів суспільства та покладений захищати цінності українського суспільства.

Також передбачена спільна діяльність, в тому числі – через партійні організації та представників в органах місцевого самоврядування.

— Зазначені в меморандумі цілі сторони домовилися досягти, зокрема, через їхню спільну участь у загальнонаціональних виборах на базі політичної партії «УДАР Віталія Кличка», - йдеться у меморандумі.

Відтак партія «УДАР» у формуванні платформи єдності перейшла від слів до справи. Наразі тривають перемовини з низкою політичних сил, які виявили бажання об’єднати свої зусилля з «УДАРом Віталія Кличка» для подолання викликів, перед якими стоїть Україна.

Віталію Кличку вдалося переконати багатьох політиків, мерів, представників місцевого самоврядування, експертів і активістів у тому, що для об’єднання не обов’язково чекати виборів. Об’єднуватися потрібно вже зараз. Професійні, обізнані з ситуацією в регіонах люди зможуть, об’єднавшись, почати вирішення нагальних проблем уже сьогодні. Як на місцевому рівні, так і в усій Україні.

— Сьогодні людей турбують бідність, коронавірус, несправедливі тарифи, захмарні ціни, війна. Чи може Чернігів чи Київ впоратися з такими викликами самотужки? Навряд.

 

Саме тому ми консолідуємося. Саме тому ми з вами сьогодні тут. Разом. Саме тому наш форум сьогодні називається Форум Єдності, - наголосив лідер «УДАРу».

Консолідація і партнерство між регіонами та між політичними силами дадуть позитивний ефект для українських громадян – вважають у партії.

— Ми повинні спільно захищати інтереси громадян, пропонувати найбільш ефективні рішення, допомагати владі почути людей і вирішувати проблеми, - акцентував лідер Рівненського «УДАРу» Валентин Демчук.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень