Віталій Кличко політав над Києвом

У кліпі українського репера

Український репер Freel випустив новий іронічний кліп «Санітайзер». Це мультфільм, в якому висміюються різні «теорії змови» - наприклад, про «чіпізацію» населення чи шкоду від 5G.

Також у кліпі можна побачити мера столиці Віталія Кличка, який за сюжетом вночі обприскує Київ з неба, спортсмена з Гідропарку, якого переслідують поліцейські, а в кінці відео ще й гігантського восьминога, що виринає з Дніпра.

Я не вірю в «теорії змови» і дуже сумніваюся, що Білл Гейтс хоче вставити всім нам чіп в голову. А якщо вам в месенджері надсилають інформацію про те, що сьогодні вночі вертольоти будуть капати місто хімікатами - це не означає, що так і буде. Хоча карантин нам всім вже дуже набрид, але це все-таки унікальний час, і мені захотілося зафіксувати його в такому іронічному відео. Під час карантину знімати нові відео складно, тому я вирішив зробити мультфільм, - коментує Фріл свою нову роботу.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень