Учасники ООС повертаються додому і шукають роботу на Рівненщині

Частина з них – хоче на роботу

АТОвці та переселенці активно користуються послугами служби зайнятості на Рівненщині. З початку року майже 900 учасників операції об'єднаних сил та сотня переселенців знайшли собі роботу. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

 - У січні-жовтні 2020 року послугами Рівненської обласної служби зайнятості скористались 893 безробітних з-поміж демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 834 особи.

 

Всього впродовж 10 місяців цього року працевлаштували 247 учасників АТО (ООС), проходили професійне навчання 58 осіб, брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 6 осіб.

 

Профорієнтаційні послуги отримували 651 безробітний цієї категорії, - повідомив Іван Ткачук.

Крім того, з початку року послуги служби зайнятості отримували 94 особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України.

Статус безробітного мали 58 осіб, з них отримували допомогу по безробіттю 48 осіб.

За сприяння Рівненської служби зайнятості 24 особи з-поміж переселенців знайшли роботу відразу. Ще дев'ятеро осіб проходили професійне навчання після чого працевлаштувались.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень