Психологічну та інформаційну допомогу надають телефоном

При Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонує спеціалізована інформаційно-довідкова, соціально-психологічна консультативна  служба «Телефон Довіри».     

Учасники АТО та члени їх сімей, а також інші громадяни можуть отримати психологічну та інформаційно-довідкову допомогу за телефоном 62-06-06.

«Телефон Довіри» працює з 15.00 до 23.00 щодня, крім вихідних та святкових днів.

Всі телефонні консультації є анонімними та безкоштовними.

Додамо, що у минулому році зафіксовано 678 дзвінків абонентів на «Телефон Довіри», з них 289 дзвінків – мовчазних, іншим 389 додзвонювачам було надано 660 консультацій за проблематикою: внутрішньоособистісні проблеми – 172 послуги, проблеми сім’ї – 123 послуги, міжособистісні проблеми – 69, соціально-економічні – 87, проблеми здоров’я – 42, проблеми залежностей – 18, інші – 112 соціальних послуг.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень